Bilgilerini Güncelleme Kampanyası Kazananları

Honda Fan Club Bilgi Güncelleme Kampanyası’na katılan bütün HFC üyelerine teşekkür ederiz. Motosiklet ile ilgili bilgilerini güncelleyen her 50. kişiden biri olan üyelerimizin listesi aşağıdaki gibidir. Tebrikler! Hediyeleriniz en kısa zamanda size ulaşacaktır. 

Kazananlar:
Serdar Öztürk
Cengiz Sönmezler
Ufuk Alyaz
Levent Aygün
İbrahim Okyay Pay
İsmail Kaan Topal
Umut Şahin Erdoğdu
Tuncer Özışık
Mustafa İsmet Karadağ
Ayhan Oktay
Ümit Uysal
Didem İşsever

Honda Fan Club’ı takip etmeye devam edin.

Kampanya Koşulları ve Kuralları

 1. Kampanya Honda Türkiye A.Ş. (“Honda”) tarafından, Honda Fan Club (HFC) üzerinden, 360DRC Pazarlama Org. İlet. Hizm. Ltd. Şti. (360DRC) aracılığıyla düzenlenmekte olup, 0.11.2016 – 14.11.2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. HFC üye katılımcıları sahip oldukları motosiklet marka ve model bilgilerini 01.11.2016 tarihinden itibaren HFC Hesabım’da paylaştıklarında kampanyaya dahil olmuş olurlar. Honda markalı motosiklet sahiplerinin model bilgisine ek olarak, Şasi No ve Honda Türkiye tarafından şasi numarasının kontrolünün yapılabilmesi için TC Kimlik numarası girmeleri zorunludur. TC Kimlik bilgisi hiçbir şekilde motosiklet sahibinin açık rızası olmadan 3.kişilere aktarılamaz. Katılımcılar, her 50. motosiklet marka ve model güncellemesinden 1 adet Honda logolu ürün kazanma hakkına sahip olacaktır. HFC üyelerinin birden fazla güncellemesi kampanyaya dahil olmayacaktır.
 3. Kampanyaya HFC üzerinden katılan, motosikletinin marka ve modelini belirten her 50. Kişi 1 adet Honda logolu ürün kazanacaktır. Kampanyaya HFC üyesi olan, Honda ve tüm markaların motosiklet sahipleri katılabilir.
 4. Kampanya sonunda katılımcılar arasından kazananlar listesi hondafanclub.com.tr sitesinde yayımlanacaktır. Kazananların yayımlanması sonrası, kazanan katılımcılar Çağrı Merkezi tarafından aranacak ve kazandıkları Honda logolu ürünlerin gönderimi için adres bilgisi istenecektir. Kazananlara ulaşılamaması veya adres bilgisini paylaşmak istememe durumunda, kişiler haklarından feragat etmiş sayılacak ve kazanan hakkı bir sonraki katılımcıya geçecektir.
 5. Kampanyaya katılım ücretsizdir, internete bağlantı ve data ücreti katılımcıya aittir, isteyen herkes HFC’ye üye olarak katılabilir. Katılım için herhangi bir ticari koşul aranmamaktadır.
 6. Kazanılan hak veya hediye devredilemez, satılamaz, iade edilemez, nakde veya mala çevrilemez.
 7. Kampanya motosiklet sahiplerine yönelik olup, kampanya şartlarının kötüye kullanılması veya kampanya hediyelerinin ticaretinin yapılması yasaktır.
 8. Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Honda tarafından yapılacaktır.
 9. Honda katılım ve kullanım koşullarını gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirme veya Kampanyayı istediği zaman sonlandırma veya uzatma hakkını saklı tutar. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için https://www.hondafanclub.com.tr/news.php uzantılı HFC sayfasını düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
 10. Kullanım Koşulları’nın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
 11. Bu kampanya Honda tarafından Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
 12. Kampanyaya katılan kullanıcı, Kampanya kapsamında paylaştıkları her türlü bilginin kendisine ait olduğunu kabul ve taahhüt eder. Kampanyaya katılan kullanıcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi ve görsel veya işitsel materyali iletemez. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran kullanıcıya aittir. Honda ve bağlı şirketleri sorumluluk kabul etmemekte olup, ilgili üçüncü kişilerin herhangi bir hak talebinde bulunması halinde Honda’nin hiçbir sorumluluğu bulunmadığını, bu konuda tek muhatabın kendisi olduğunu katılımcı kabul, beyan ve taahhüt eder.
 13. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye ve kampanya katılım koşullarına https://www.hondafanclub.com.tr/news.php uzantılı internet sitesinden veya 0850 532 HNDA (0850 532 4632) nolu HFC Müşteri İlişkileri Hattı’ndan ulaşabilirsiniz.